De wijkvereniging heeft een grote groep vrijwilligers. Enkelen kregen het etiket “bestuur”. Dit bestuur is jaarlijks verkiesbaar op een algemene vergadering in de herfst.


Voor contactpersonen in uw straat klik hier.....


Erik Maes:     

Voorzitter: 0475 25 1511 erikmaes@skynet.be

Martin Van Hulle:

Secretaris: 0474 30 7649 martin.van.hulle@telenet.be

Lieve Oppers:

Penningmeester: lieve_oppers@hotmail.com

Jef Brunson:

Materiaalberging: lieve_oppers@hotmail.com

Johny Kauwenberghs:

Groenzorg: johny.kauwenberghs@telenet.be

Ward Brunson:

Horeca: ward_brunson@hotmail.be

Adri Bijl:

Ondervoorzitter en buurtplein: adri.bijl@skynet.be

Patsy Straver:

Groenzorg: adri.bijl@skynet.be

Bart Popyn:

Horeca: bart.popyn@telenet.be

Ann Meervis:

Buurtplein en logistiek: bart.popyn@telenet.be

Danny Maes:

Promotie en vormgeving: : mazekes@telenet.be

Jos Megroedt:

Webmaster: jozef.megroedt@telenet.be

Hugo Lambrechts:

Wijkgeschiedenis: hn.lambraug@hotmail.com

Patrick Vinck:

Dossiers ruimtelijke ordening: patrick_vinck@scarlet.be

Anneke De Sutter:

Nieuwsbrief: anneke.desutter@gmail.com

Rik Van Beneden:

Wijkfotograaf:  rikvb2@telenet.be

Marina Van Herck:

Steward Hondenloopzone: mvanherck3@gmail.com

Leo Behiels:

Steward Hondenloopzone: behiels.diels@gmail.com



Webmaster: Jos Megroedt

This site is hosted by: Hosting Photography.


Wijk Atheneum Schoten